Rekomendacje

Co piszą o nas nasi Klienci!

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostródzie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostródzie

Zobacz on-line

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostródzie

Serdecznie polecam usługi firmy www. Strony z klasą. Pracujące tam osoby działają od ręki. Szybko i sprawnie załatwiają sprawy klienta, mimo dużej ilości zleceń. Kontakt z firmą Strony z klasą jest bardzo dobry, osoby z którymi się kontaktuję przesympatyczni. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę.

Małgorzata Joniec

p43wroclawstronyzklasapl

Przedszkole nr 43 Kolorowe we Wrocławiu

Zobacz on-line

Dyrektor Przedszkola nr 43 ''Kolorowe'' we Wrocławiu

"... W imieniu swoim oraz zespołu Przedszkola nr 43 "Kolorowe" we Wrocławiu bardzo dziękujemy za modernizację naszej strony WWW, którą wraz ze wspaniałym, kreatywnych i profesjonalnym zespołem Państwa firmy powoli i z rozwagą tworzyliśmy."

Ludwika Machałowska

katolicka

Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Zobacz on-line

Wicedyrektor Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pruszczu Gdańskim

“... Z przyjemnością możemy polecić firmę Strony z Klasą wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy. Oprócz fachowej porady połączonej z kreatywnością i osobistym zaangażowaniem, do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Jest godnym zaufania partnerem.”

Małgorzata Płotka

4liceumgdansk

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marynarzy Wojsk Ochrony Pogranicza

Zobacz on-line

Dyrektor IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Marynarzy Wojsk Ochrony Pogranicza

“... Indywidualne podejście do klienta i efektywna współpraca z firmą Strony z Klasą pozwala na zarekomendowanie jej jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, znającego i stosującego nowoczesne technologie podczas realizacji zadania. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę Strony z Klasą jako rzetelnego partnera przy wielu projektach."

Elżbieta Januszewska

krew

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku

Zobacz on-line

Starszy Specjalista ds. Promocji Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku

“... Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Stworzony serwis spełnia wszelkie oczekiwania na obecną chwilę, a przyszła współpraca pozwoli na  rozwinięcie skrzydeł. Wszystkie uwagi i sugestie były szybko zrealizowane zgodnie z naszymi potrzebami Terminowość i fachowość, to powinno być motto przewodnie.”

Małgorzata Dejdo