Nieograniczone możliwości

Mamy wszystko, czego potrzebujesz w prostej i przystępnej formie.

Plan lekcji

Plan lekcji

Udostępnij plan lekcji na stronie www szkoły i podziel się tym z uczniami. Oni wyświetlą wszystkie informacje na dowolnym urządzeniu  z dostępem do Internetu.

Jadłospis

Jadłospis

Funkcjonalne rozwiązanie dla stołówek i kuchni, pozwalające na bieżąco prezentować jadłospis na dany dzień. Prosta obsługa umożliwi łatwe dodawanie treści.

Zastępstwa

Zastępstwa

Zdarzyło się, że któryś z nauczycieli nie może dotrzeć na zajęcia? Poinformuj o tym uczniów poprzez nasz panel i daj szansę przygotować im się do lekcji.

Klasy Grupy

Klasy/Grupy

Prawdziwy hit. Pozwala prowadzić dziennik z życia danej klasy, w formie strumienia wiadomości, można relacjonować wydarzenia z życia grupy. System pozwala archiwizować historię klasy przez wszystkie lata.

Promuj się

Promuj się!

Dobrze stworzona strona internetowa to doskonały sposób na reklamę własnej szkoły czy placówki! Promuj się przy pomocy grafiki, treści, zdjęć i filmów. U nas zyskasz profesjonalną stronę www z rozszerzeniem .pl.

Zarządzanie treścią

Zarządzanie treścią

Nie musisz posiadać wiedzy technicznej, by dokonywać zmian na naszej stronie! Obsługa panelu jest bardzo intuicyjna.

Administratorzy

Administratorzy

Nadaj uprawnienia administratorów konkretnym osobom. Oni otrzymają dostępy do własnych grup, m.in. sekretariat, nauczyciel, uczeń, kuchnia.

Kalendarz

Kalendarz

Uporządkuj wszystkie informacje i umieść je w kalendarzu. Dzięki temu nikt nie zapomni o ważnym wydarzeniu.

Konkursy

Konkursy

Traf do szerokiego grona odbiorców ze swoim konkursem. Udostępnij wszystkie zasady i czekaj na odzew. Profesjonalna i przystępna strona Ci w tym z pewnością pomoże.

Ankiety

Ankiety

Dowiedz się co myślą inni! Ankiety internetowe umożliwią nie tylko trafić do wielu osób, ale także pozwalają na sporą oszczędność czasu i pieniędzy.

Udogodnienia dla niedowidzących

Udogodnienia dla niedowidzących

Udogodnieniach dla niedowidzących. Twoja szkolna strona internetowa będzie przyjazna dla niedowidzących spełniając normy zgodne ze specyfikacją WAI (WCAG 2.1)

Video

Video

Nasza platforma pozwala na szybkie i proste umieszczanie materiałów wideo. Chcesz pokazać uczniom materiał z występu? Masz filmy warte uwagi? Podziel się nimi na stronie szkoły!

Przejdź do cennika