Możliwości

1
Plan lekcji

Udostępnij plan lekcji na stronie www szkoły i podziel się tym z uczniami. Wyświetlą wszystkie informacje na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

2
Jadłospis

Funkcjonalne rozwiązanie dla stołówek i kuchni, pozwalające na bieżąco prezentować jadłospis na dany dzień. Prosta obsługa umożliwi łatwe dodawanie treści.

3
Zastępstwa

Zdarzyło się, że któryś z nauczycieli nie może dotrzeć na zajęcia? Poinformuj o tym uczniów poprzez nasz panel i daj szansę przygotować im się do lekcji.

4
Klasy/Grupy

Prawdziwy hit. Pozwala prowadzić dziennik z życia danej klasy, w formie strumienia wiadomości, można relacjonować wydarzenia z życia grupy. System pozwala archiwizować historię klasy przez wszystkie lata.

5
Promuj się!

Dobrze stworzona strona internetowa to doskonały sposób na reklamę własnej szkoły czy placówki! Promuj się przy pomocy grafiki, treści, zdjęć i filmów. U nas zyskasz profesjonalną stronę www z rozszerzeniem .pl.

6
Zarządzanie treścią - CMS

Nie musisz posiadać wiedzy technicznej, by dokonywać zmian na naszej stronie! Obsługa panelu jest bardzo intuicyjna.

7
Administratorzy

Nadaj uprawnienia administratorów konkretnym osobom. Oni otrzymają dostępy do własnych grup, m.in. sekretariat, nauczyciel, uczeń, kuchnia.

8
Kalendarz

Uporządkuj wszystkie informacje i umieść je w kalendarzu. Dzięki temu nikt nie zapomni o ważnym wydarzeniu.

9
Konkursy

Traf do szerokiego grona odbiorców ze swoim konkursem. Udostępnij wszystkie zasady i czekaj na odzew. Profesjonalna i przystępna strona Ci w tym z pewnością pomoże.

10
Ankiety

Dowiedz się co myślą inni! Ankiety internetowe umożliwią nie tylko trafić do wielu osób, ale także pozwalają na sporą oszczędność czasu i pieniędzy.

11
Udogodnienia dla niedowidzących

Udogodnieniach dla niedowidzących. Twoja szkolna strona internetowa będzie przyjazna dla niedowidzących spełniając normy zgodne ze specyfikacją WAI (WCAG 2.0)

12
Video

Nasza platforma pozwala na szybkie i proste umieszczanie materiałów wideo. Chcesz pokazać uczniom materiał z występu? Masz filmy warte uwagi? Podziel się nimi na stronie szkoły! 

13
Pop-up

Chcesz zwrócić na konkretną rzecz szczególna uwagę odbiorców? Skorzystaj z pop-up, czyli okienka uruchamianego automatycznie po włączeniu strony.